5 روش آسان برای سرمایه گذاران کریپتو که می توانند بدون نیاز به ترید کردن ، درآمد کسب کند!

جهش های بزرگ قیمت و افزایش 100 برابری مورد توجه بسیاری از صاحب نظران و تاثیرگذاران در جامعه ارزهای کریپتو قرار گرفته است زیرا آن ها امید ثروت یک شبه را ارائه می دهند.

در واقع ، این فرصت ها بسیار اندک و دور از ذهن هستند؛ ناگفته نماند، تنها تعداد محدودی از معامله گران در واقع موفق می شوند نوسان این موج ها را گرفته و به موقع پول نقد کنند.

خوشبختانه،افزایش ناگهانی قیمت  تنها راهی نیست که سرمایه گذاران ارزهای دیجیتالی بتوانند از این راه سود ببرند،و افزایش اخیر منابع مالی غیر متمرکز (Defi) ، توکن های NFT  و بسیاری از موارد دیگری می تواند به همین میزان سود دهنده باشد.بیایید نگاهی به پنج روش مختلف داشته باشیم که دارندگان کریپتو می تواند بدون نیاز به ترید کردن پول ساده ای را به دست آورند.

 

Staking

Staking، که به دلیل قفل کردن توکن ها بر روی  پروتکل به عنوان وثیقه برای اعتبار تراکنش به کاربران پاداش می دهد، یکی از بهترین روش ها برای به  دست آوردن بازدهی دارایی های موجو در یک مجموعه مبتنی بر روی بلاکچین است. در ماه آگوست ، شبکه اتریوم از مدل Pow به مدل Pos تبدیل می شود و دارندگان اتریوم (ETH) که در قراردادETH2  سهیم هستند،  می توانند 5.83 درصد ، درآمد کسب کنند.

 

تحت این سیستم Pos جدید ، دارندگان توکن با قفل کردن سکه های خود در گره های شبکه که در جستجوی فرصتی برای تأیید تراکنش ها ، ایجاد بلوک های جدید و دریافت پاداش های همراه با آن، فعالانه در تأیید معاملات شرکت می کنند. داده های Staking Rewards نشان می دهد که سهام 10 عدد اتریوم در حال حاضر منجر به کسب درآمد هفتگی 0.0075 ETH به ارزش 17.96 $ با قیمت های فعلی و درآمد سالانه 0.3876 ETH می شود که در حال حاضر ارزش 933.66 دلار دارد.

5 روش آسان برای سرمایه گذاران کریپتو که می توانند بدون نیاز به ترید کردن ، درآمد کسب کند!

با قفل شدن توکن های بیشتر در شبکه ، درصد بازدهی برای اتریوم کاهش می یابد، بنابراین ممکن است درآمد نهایی تغییر نکند.

درحال حاضر ، پنج دارایی برتر بر اساس ارزش تعیین شده عبارتند از کاردانو (ADA) ، اتریوم، سولانا (SOL)،USD Coin USD C))

و (POT) Polkadot.

5 روش آسان برای سرمایه گذاران کریپتو که می توانند بدون نیاز به ترید کردن ، درآمد کسب کند!

با در نظر گرفتن همه ی موارد، Staking یکی از بهترین فرصت های کم خطر در کریپتوکارنسی را ایجاد می کند و در عین حال به پشتیبانی شبکه از طریق اعتبار تراکنش کمک می کند.

 

برای پروژه های کم خطر Crypto، وام دهید.

رشد سنجش Defi  منجر به توسعه اکوسیستم متنوع  وام دهی کریپتو شد، جایی که کاربران می توانند ارزهای خود را در ازای دریافت پاداش در همان ارز یا دارایی های مختلف مانند بیت کوین (BTC) ، اتریوم و آلت کوین های مختلف ، به پروتکل های مختلف وام سپرده گذاری کنند.Aave در حال حاضر برترین پروتکل وام دهی است و این پلت فرم فرصت هایی برای توکن های اتریوم و Polygon و سکه بومی خود MATIC ، ارائه می دهد.

5 روش آسان برای سرمایه گذاران کریپتو که می توانند بدون نیاز به ترید کردن ، درآمد کسب کند!

نمودار بالا هفت گروه وام دهی برتر را نشان می دهد که از طریق پروتکل Aave درPolygon ارائه می شود و پاداش ها با MATIC (WMATIC) پرداخت می شود ، با درصد بازدهی سالانه سپرده (APY) 1.92% وAPY  سالانه ی تخمین زده شده ی سالانه 6.1%.

سایر پروتکل های برتر وام شامل Curve(CRV)، Compound (COMP) ، Maker DAO(MKR) و.Yearn finance(YFI)  

وام دهی راه کم خطر دیگری را برای کسب بازده مناسب در بازارهای خرسی و گاوی ، در توکن هایی که پاداش های کنترل شده توسط کاربر مانند Staking  ارائه نمی دهند ؛ ارائه می دهند.

 

از تأمین نقدینگی (Liquidity) ، Fee و توکن دریافت کنید.

Liquidity یکی از اجزای اصلی پلت فرم Defi است و سرمایه گذاران که تمایل به ارائه وجوه به پلت فرم های نوظهور را دارند،اغلب با درصد بالایی از بازدهی مبلغ واریز شده و همچنین درصدی از هزینه های مالی ناشی از معاملات درون مجموعه ، پاداش می گیرند.

5 روش آسان برای سرمایه گذاران کریپتو که می توانند بدون نیاز به ترید کردن ، درآمد کسب کند!

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می شود، ارائه نقدینگی به یک استخر Ether/USDC در QuickSwap به سرمایه گذار با درصدی از 23098 دلار در مجموع پاداش های توزیع شده روزانه و هزینه ای (fee) معادل 33.81% اختصاص می دهد.

 

حداکثر بازدهی با Yield farming

Yield farming مفهوم استفاده از دارایی های کریپتو کارنسی به گونه ای است که بالاترین بازده ممکن را تولید کرده و در عین حال ریسک را به حداقل برساند.

با ظهور پلت فرم ها و پروتکل های جدید، آن ها انگیزه های بالایی را به سپرده گذاران به عنوان راهی برای استخراج نقدینگی (Liquidity) و ارزش کل قفل شده (TVL) ارائه می دهند.

5 روش آسان برای سرمایه گذاران کریپتو که می توانند بدون نیاز به ترید کردن ، درآمد کسب کند!

همان طور که در بالا مشاهده می کنید ، هنگامی که کاربر یک Liquidity Pool برای یک جفت STKGHS_WETH واریز کرده است که دارای 189.2% APR است تا کنون 3.312 DINO ایجاد کرده است.

برای سرمایه گذاران بلند مدت که سبدی پر از توکن ها را در اختیار دارند، Yeild farming راهی برای قرار گرفتن در معرض پروژه های جدید و به دست آوردن توکن های جدید بدون نیاز به صرف بودجه جدید است.

 

NFT و بازی های بلاکچین

بازی های بلاکچین  و جمع آوری NFT راه دیگری برای بازگشت بازدهی بدون صرف بودجه جدید است. Aave Infinity ، محبوب ترین مثال در حال حاضر است . بازی پاداش هایی در قالب Smooth Love Potion (SLP) ایجاد می کند. کاربران می توانند (SLP) را با Stable Coin های مبتنی بر دلار یا سایر ارزهای کریپتو عوض کنند.

بر اساس داده های Crypto Library ، امروز بازیکنان متوسط بین 150 تا 200 SLP در روز درآمد دارند، که با ارزش فعلی بازار می شود حدود 40 تا 53.5 دلار. در برخی نقاط از جهان ، این میزان به درآمد ارائه شده توسط یک شغل تمام وقت می رسد. به همین دلیل ، این بازی شاهد افزایش گسترده فعالیت کاربران و حساب های جدید در کشور هایی مانند ونزوئلا و مالزی بوده است.

سرمایه گذارای در کریپتو، وام دهی (Lending) ، Staking و بازی ها ، بازگشت سرمایه بسیار بالاتری نسبت به سرمایه گذاری در بانک های سنتی می دهد. با رشد سنجش بلاکچین،به احتمال زیاد سرمایه گذاران به پلت فرم هایی که سود دهی بالایی برای تعامل با پروتکل ارائه می دهند ، ادامه خواهند داد.

 اگر علاقه‌مند هستید تا در مورد پروژه‌ها و وایتپیر آلتکوین‌های مهم و جذاب بازار، اطلاعات جامع و مفیدی به دست بیارید، بر روی متن زیر کلیک کنید:

وایتپیر آلتکوین‌های جذاب و مهم بازار

 

نویسنده: Jordan Finncseth

منبع: Cointelegraph.com

مترجم: نگین آقامیری

HoCoini

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :
  0