Play to earn چیست و چگونه می توان پول به دست آمده از بازی ها را نقد کرد؟

Play to earn چیست و چگونه می توان پول به دست آمده از بازی ها را نقد کرد؟

Play to earn چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد؟

بازی های بلاکچین راه زیادی را تا تجارت کلکسیون های ساده غیر قابل تعویض توکن (NFT) مانند Crypto Kitties طی کرده اند. حالا شما این شانس را دارید که با بازی های کریپتو درآمد کسب کنید، حتی اگر کمیاب ترین NFT را در کیف پول خود نداشته باشید.

این ایده جذاب به نظر می رسد ، زیرا بازی های ویدیوئی به ندرت به گیمرها این شانس را می دهد که از طریق فروش دارایی های دیجیتال درآمد واقعی داشته باشند. با استفاده از این مدل جدید بازی های Play_to_earn، کاربران اکنون می توانند در دنیای کریپتو کسب درآمد کنند.

 

 • بازی های Play to earn چگونه کار می کند؟

ترکیبی از بازی و امور مالی، بازی های Play to earn در دسته  Game-Fi قرار می گیرند. هر بازی انگیزه های مالی برای بازی و پیشرفت را فراهم می کند. همانطور که گفته شد ، معمولاً جنبه ای از تکرار اقدامات خاص وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد از دو طریق کسب درآمد کنند:

 1. کسب درآمد از ارزهای درون بازی. یک مثال می تواند SLP متعلق به Axie Infinity باشد که با انجام ماموریت های روزانه یا مبارزه با هیولا ها و بازیکنان به دست می آید.
 2. کسب درآمد یا تریدینگ NFT های درون بازی. هر NFT ممکن است نشان دهنده یک آیتم ، شخصیت یا کلکسیون دیگری در بازی باشد. بسته به بازی ، این ها می توانند صرفاً جنبه آرایشی داشته باشند یا کاربرد یا هدفی را در بازی انجام دهند.
 3. بازی های بلاکچین راه زیادی را تا تجارت کلکسیون های ساده غیر قابل تعویض توکن (NFT) مانند Crypto Kitties طی کرده اند. حالا شما این شانس را دارید که با بازی های کریپتو درآمد کسب کنید، حتی اگر کمیاب ترین NFT را در کیف پول خود نداشته باشید.

 

همچنین یک جایگزین سوم برای کسب درآمد با بازی های Play_to_earn وجود دارد : Staking. برخی از بازی های NFT به کاربران اجازه می دهند تا NFT ها یا ارزهای دیجیتال را در قراردادهای هوشمند قفل کنند که به نوبه خود باعث ایجاد پاداش یا درآمد می شود. برای مثال: قرار دادن توکن های MBOX به کاربران با جعبه های اسرار آمیز MOMO NFT پاداش می دهد. هر یک شامل یک NFT تصادفی از موارد کمیاب مختلف است که می تواند در بازار ثانویه فروخته شود. با این حال، برای به دست آوردن جوایز سرمایه گذاری بزرگ ، یک سپرده اولیه بسیار بزرگ نیاز دارید.

Play to earn چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد؟
 • فناوری بلاکچین چگونه بازی های Play to earn را ایمن می کند؟

بازی های Play_to_earn چیز جدیدی نیستند. بازی های آنلاین زیادی ( معمولاً MMORPG) با خانه ای حراج مبتنی بر فیات یا بازارهای ثانویه وجود دارند که توسط Farmer (کشاورز) های طلا نگهداری می شوند. برای بازی های رمزنگاری ، تفاوت اساسی این است که این ارزها و آیتم ها در بلاکچین وجود دارند. یک بلاکچین دارای چندین ویژگی است که به راحتی مالکیت، مشروعیت و نادر بودن را ثابت میکند.

 

شما می توانید یک شبکه بلاکچین را مانند یک پایگاه داده تغییر ناپذیر در نظر بگیرید. این شبکه توسط یک شبکه توزیع شده از رایانه ها (کاربران ) نگهداری می شود که هر کدام یک کپی از داده های بلاکچین را در خود دارند. این بدان معناست که تغییر ، کپی یا حذف داده های بلاکچین برای کسی عملاً غیر ممکن است.

 

به این ترتیب، بازی های بلاکچین را می توان به گونه ای توسعه داد که از تقلب یا فساد جلوگیری کند، مانند موارد ی تکراری ، هک طلا و سایر سوء استفاده هایی که در بازی های امروزی رایج است . بخش مهمی از ارزش یک آیتم درون بازی نادر بودن آن است. با بلاکچین ، کپی پیست وجود ندارد. اگر یک مورد منحصر به فرد باشد، هیچ راهی برای تکرار آن وجود ندارد. این به ایجاد ارزش واقعی برای آیتم های درون بازی کمک می کند.

 

 • درآمد مردم از بازی های Play to earn چقدر است؟ 

معمولاً بازی برای پاداش دادن به کاربران عادی شناخته نمی شود. درک این که بازیکنان معمولی می توانند از یک بازی بلاکچین درآمد کسب کنند، می تواند چالش برانگیز باشد. در واقع، بسیاری از مردم از بازی های کریپتو مانند Axie Infinity ، به ویژه در کشورهای درحال توسعه ، دستمزد دریافت می کنند.

 

Farming می توانند جریان ثابت تری از درآمد را فراهم کند، جایی که درآمد شما متناسب با مهارت ها و مدت زمانی است که بازی می کنید. Farming در فیلیپین محبوبیت پیدا کرده است ، جایی که Axie Infinity حتی جایگزین برای مزایای بیکاری تبدیل شده است. بسته به قیمت بازار و زمان بازی ، بازیکنان می توانند ماهیانه بین 200 تا 1000 دلار ، SLP کسب کنند. مزایای farming معمولاً کمتر از جایگزین تجارت موجودات و اقلام NFT است ، اما برای هر کسی که به درآمد منظم نیاز دارد بسیار گزینه امن تری است.

 

با بازی هایی مانند Axie Infinity ، حتی می توانید از NFT ها ( Axies ) خود برای پرورش موارد جدی استفاده کنید. با این حال، شما نمیتوانید ارزش یک Axie تازه پرورش یافته را به درستی پیش بینی کنید. تا اکتبر 2021، گران ترین Axie یعنی (Angel) در 7 نوامبر 2020 به قیمت 131970$ فروخته شد و اکنون با قیمت ETH 3000 در فهرست قرار گرفته است. اگرچه این اعداد وسوسه انگیز به نظر میرسند ، اما پیش بینی درآمد متوسط برای کسی که NFT ها را از بازی های Play_to_earn می فروشد، به دلیل ماهیت تصادفی آن ها دشوار است.

Play to earn چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد؟
 • چگونه از بازی های Play to earn پول نقد کنیم ؟

هنگام اجرای بازی های NFT، دو گزینه اصلی برای کسب درآمد وجود دارد: یافتن NFT برای فروش یا بازی منظم برای ایجاد جریانی از ارزهای دیجیتال درون بازی.

این فعالیت ها به شما NFT ها ، توکن ها یا هر دو را می دهد تا در بازار ثانویه بفروشید. بسته به ارزهای دیجیتال و اقلام دقیقی که دارید، ممکن است بتوانید NFT ها و توکن های خود را در Binance بفروشید. NFT های زنجیره هوشمند اتریوم و Binance ( BSC ) را می توان به راحتی به بازار NFT  بایننس اضافه کرد ، همچنین باید با تکمیل فرآیند KYC حساب خود را تایید کنید.

 

برای نقد کردن پول توکنی مانند SLP یا SAND ، به یک صرافی نیاز دارید که ارز دیجیتال بازی های Play_to_earn شما را در یک جفت قابل معامله ارائه دهد. اگر می خواهید از درآمد خود در زندگی واقعی استفاده کنید، باید در نظر داشته باشید که آیا می توانید توکن ها را با ارزهای فیات ( مانند دلار آمریکا و یورو) مبادله کنید و آن ها را به حساب بانکی خود واریز کنید. گزینه دیگر استفاده از کارت رمزنگاری برای خرج کردن رمز ارز خود است. ( به عنوان مثال : ویزا کارت بایننس)

شما همچنین می توانید درآمد خود را به یک استیبل کوین تبدیل کنید، اما تبدیل آن فیات به یک مرحله اضافی نیاز دارد. وجوه شما در سکه هایی مانند BUSD پایدارتر از ارزهای دیجیتال مانند SLP، SAND ، BTC خواهد بود.

بیایید به یک مثال نگاه کنیم:

از بازی The Sandbox، توانسته اید مقداری SAND به دست آورید که اکنون می خواهید بفروشید. برای نقد کردن SAND خود، ابتدا باید آن ها را به حساب Binance خود واریز کنید.

 

 1. اگر از Meta Mask یا کیف پول رمزنگاری دیگری استفاده می کنید، آدرس واریزی را در کیف پول ارسال کننده کپی کنید تا توکن های ارز دیجیتال را منتقل کنید و فراموش نکنید که برای پرداخت هزینه های خود به رمزنگاری نیاز خواهید داشت، مانند BNB برای زنجیره هوشمند Binance و ETH برای اتریوم.

 

Play to earn چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد؟

2. سپس، در صفحه صرافی ، یک جفت SAND مناسب را برای ترید انتخاب کنید. BUSD/SAND گزینه ی خوبی است، زیرا BUSD به راحتی با ارزهای فیات قابل مبادله است و می توان از آن برای قفل کردن درآمد خود استفاده کرد.

Play to earn چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد؟

3. سپس SAND خود را با استفاده از هر نوع سفارشی که می خواهید بفروشید. ما در این جا از یک سفارش بازار استفاده کرده ایم ، اما شما می توانید از یک سفارش Limit یا Stop_Limit نیز استفاده کنید.

Play to earn چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد؟

4. اکنون BUSD دارید که می توانید در یازارهای BUSD مانند EUR/BUSD به فیات تبدیل شود. پس از فروش فیات ، برداشت پول نقد از Binance بسته به کشوری که در آن زندگی می کنید و روش های موجود تغییر می کند.

 

 • نقد کردن NFT ها از بازی های Play_to_earn

اگر اقلام و کلکسیون های NFT درون بازی را برای بازی های Play_to_earn  کسب کرده اید، باید آن ها را در صرافی NFT معامله کنید تا درآمد خود را نقد کنید. بازار NFT بایننس دارای ویژگی سپرده گذاری است که به شما امکان می دهد NFT های خود را مستقیماً در بایننس بفروشید. شما همچنین می توانید از صرافی های غیر متمرکز استفاده کنید تا زمانی که NFT شما با آن ها سازگار باشد.

 1. برای فروش NFT های خود در Binance، حساب Binance خود را ایجاد کرده یا وارد آن شوید. باید مطمئن شوید NFT شما در کیف پولی سازگار با کیف پول Connect مانند Meta Mask قرار دارد. همچنین باید تایید KYC را تکمیل کنید.
 2. سپس به صفحه اصلی Binance NFT بروید، روی “User Center” و سپس Deposite”” کلیک کنید.
Play to earn چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد؟

3. بسته به شبکه ای که NFT شما در آن است، BSC یا ETH را انتخاب کنید. سپس آدرسی را می بینید که باید NFT خود را به آن ارسال کنید.

 

Play to earn چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد؟

اگر علاقه‌مند هستید تا در مورد آمورش‌های معامله‌گری، پروژه‌ها و وایتپیر آلتکوین‌های مهم و جذاب بازار، اطلاعات جامع و مفیدی به دست بیارید، بر روی متن زیر کلیک کنید:

منبع: http://academy.binance.com

مترجم : نگین آقامیری

HoCoini

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :
  0